طراحی سایت ( طراحی وب سایت )


روند طراحی سایت دارای فرآیندهای متعددی است که با توجه به شرایط و درخواست کارفرمایان محترم قابل اجرا خواهد .

در ابتدای آغاز به کار طراحی سایت و با مشخص شدن نیاز کارفرما، مبادرت به ثبت دامین (نام وب سایت) خواهد شد. این پروسه از طراحی وب سایت بسته به نوع فعالیت سایت و سلیقه مشتری، نامی مرتبط با وب سایت انتخاب و در صورت آزاد بودن آن، ثبت خواهد شد. در خصوص انتخاب دامین برای سایت مواردی همچون زمینه فعالیت سایت، سلیقه مشتری ،دامین های آزاد موجود و در نهایت مشاوره کارشناسان ما، بهترین نام برای سایت انتخاب و در وب ثبت خواهد شد .

دومین مرحله از طراحی سایت، اختصاص هاست یا همان فضای میزبانی است. مواردی همچون مقدار فضای لازم برای سایت، دیتابیس و ... کارشناسی شده و به مشتری اعلام میگردد .

مرحله دیگر از طراحی سایت، مهندسی مطالب و محتوای سایت خواهد بود. مهمترین ویژگی یک سایت محتوا و مطالب آن است که رابطه ای مستقیم با فعالیت کارفرما دارد. کلمات کلیدی، مطالب مفید و کارآمد و غیره بررسی شده تا وب سایت بتواند خود را به بهترین وجه به کاربران و موتورهای جستجو معرفی نماید .

یکی دیگر از مراحلی که در طراحی سایت مورد توجه مشتریان عزیز است ظاهر سایت بوده که تیم طراحی ما با توجه به تکنولوزی های روز طراحی سایت از قبیل html5, css3, flash, javascript, jquery, silverlight, ... این مهم را به بهترین وجه انجام داده و هر آنچه را که کارفرما در ذهن دارد را بر روی صفحات وب پیاده سازی خواهند نمود .